Botník - MOB - Fires - REG1D/5/9

Produkt nemá žiadne parametre.

som spokojný

• pekný vzhľad,vhodný aj do menšej predsiene
    • zaujal ma jeho vzhľad

potrebovala som botník do predizby a vas produkt ma najviac oslovil
    dobrá údržba,pekný vzhľad
    produkt by som s určitosťou odporučila ostatným

• , zakúpené v novynabytok.sk

• Zodpovedá popisu na internetovom obchode. Je to presne to, čo som očakávala. Moderný dizajn, hodí sa do malých predsiení, účelne riešenie.

Hľadala som praktický predsieňový nábytok, ktorý by spĺňal moje estetické a praktické nároky, pričom ma obmedzovali pomerne malé priestorové možnosti. Nakoniec som taký našla na webe tohto internetového obchodu, tak som ho objednala a o pár týždňov mi bol doručený. Jedinou nevýhodou je jeho dodanie v absolútne rozloženom stave, takže sama bez mužskej pomoci by som ho nezmontovala. Cena je prijateľná a kvalitu zatiaľ neviem posúdiť, možno až neskôr, pri dlhšom používaní. Ale myslím, že nie je o nič horšia ako nábytok zakúpený v iných obchodoch v podobných cenových reláciách.

Produkt nemá žiadne parametre.

Elegantný široký botník (skrinka na topánky) s 1 poličkou umiestnenou na ľavej strane a jedným uzatvoreným úložným priestorom na pravej strane. Botník je vybavený komfortným čalúneným horným sedákom, ktorý dodá pocit útulnoti.

som spokojný

• pekný vzhľad,vhodný aj do menšej predsiene